Susiekite su mumis:

+370 617 31 619

sales@4dogs.lt

PLATINUM SKIN CARE gydomasis balzamas

SUŽALOJIMAI, KAI ODA NEPAŽEISTA

Šunys ir katės iš prigimties mėgsta žaisti, peštis ir bėgioti, dėl to gyvūnai dažnai susižeidžia. Odos sužeidimai gyvūnams, kaip ir žmonėms, yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis: įdrėskimai smarkiai dūkstant su kitais šunimis, įbrėžimai nuo šakų ir spyglių vaikštant po tankiai apaugusias miškingas vietas ar įpjovimai nuo stiklo šukių. Pėdučių įplyšimai ar nuogulos taip pat gali tapti didesnė problema. Ypatingai skausmingi būna nudegimai.

Žinoma, pažeista oda sugyja savaime. Tačiau galime padėti gyvūnui, palengvinti ir pagreitinti gijimo procesą bei užkirsti kelią komplikacijoms.

ODOS INFEKCIJOS, KAI ŽAIZDOS NEGYJA

Šviežios, kraujuojančios žaizdos visada sukelia didelį šoką pirmiausia mums, gyvūno šeimininkams. Jeigu žaizda paviršinė, kaip dauguma įdrėskimų, mūsų nerimas iš esmės nepagrįstas – žaizdos dažnai atrodo baisesnės negu iš tikrųjų yra. Ir atvirkščiai – mažos žaizdelės gali būti pavojingesnės, pavyzdžiui, spyglių dūriai arba erkių ar blusų įkandimai: jos gali užsikrėsti, išsiplėsti į didesnį odos plotą ir palikti dideles žaizdas, kurios nepasiduoda gydymui ir tampa lėtinės. Jeigu gyvūnas per dažnai  laižo niežtinčias vietas, maža žaizdelė gali per naktį tapti didelė, pūlinga odos infekcija, vadinama piodermija, arba pūliniu. Ši problema labiausiai būdinga šunims su tankiu kailiu ir pavilne, po kuria odai sunkiau nudžiūti ir kvėpuoti.

Norint išvengti odos infekcijų, visas žaizdas – tiek dideles, tiek mažas – reikia nedelsiant dezinfekuoti ir prižiūrėti.

Užkrėstos žaizdos ir odos infekcijos sukelia pavojų gyvūnui, dažnai su tolesnėmis komplikacijomis, todėl turi būti gydomos


MŪSŲ PATARIMAS:

Tiek dideli, tiek maži sužeidimai ir odos infekcijos dažnai sunkiai pastebimos per kailį. Taigi svarbu gyvūno kailį reguliariai tikrinti. Infekcijos pradžioje galite pastebėti paraudimą, patinimą ar šlapiuojančias žaizdas.

Jeigu abejojate, pasitarkite su veterinaru, kad įsitikintumėte, jog nėra rimtų infekcijų ir sunkių sužeidimų.

Gyvūnams žaizdos visada skausmingos ir riboja pasitenkinimą gyvenimu, Jums taip pat. Žaizdas reikia gydyti naudojant gerą žaizdoms skirtą tepalą.

UŽTIKRINAME:

Geriausia savo augintinių žaizdas gydyti naudojant  gerą žaizdoms skirtą tepalą – tokį kaip SKIN CARE balzamas žaizdoms gydyti – visada Jūsų augintinio vaistinėlėje.

SKIN CARE PADEDA ODAI GYTI

SKIN CARE  yra veiksminga ir patikima priemonė tiek pirmajai pagalbai, tiek gydymui visose žaizdos gijimo fazėse.

Taip yra todėl, kad SKIN CARE:

·         Skatina natūralų gijimą

·         Nuramina, naikina bakterijas ir drėkina

·         Mažina uždegimą, skausmą ir niežėjimą


SKIN CARE paremtas gamtos galiomis, kurios suteikia greitą pagalbą nuo:


·         Įdrėskimų

·         Įpjovimų

·         Vabzdžių įkandimų

·         Nudegimų

·         Nuogulų

·         Pėdučių įtrūkimų

·         Randų

·         Infekcijų


Jis saugo odą nuo aplinkos poveikio, tokio kaip drėgmė, purvas, bakterijos, virusai ir grybeliai. Pavyzdžiui, saugo sudirgusias pėdutes nuo šalčio ir gatvėse barstomų druskų.

Jūsų kailiniuotas mažylis jaus raminantį SKIN CARE poveikį vos jo užtepus: balzamas turi raminantį poveikį odai. Oda pamaitinama ir palepinama, pasidaro minkšta ir elastinga. Sumažinamas niežulys, sumažėja noras kasytis, kandžioti ir laižyti.

NATŪRALUS ŽAIZDŲ GIJIMAS IR REGENERACIJA

SKIN CARE veiksmingumą lemia natūralūs ingredientai – saugu ir jokio pašalinio poveikio – bei 3 komponentų sistemA:

1. Grynas alyvuogių aliejus įsiskverbia į giliausiai esantį ląstelių sluoksnį ir veikia jame – priešingai nei daugelis tepalų, kurie lieka žaizdos paviršiuje.

Jis unikalus dėl aliejaus iš alyvuogių, užaugintų ant 300 metų senumo medžių. Iš senų alyvmedžių išgaunama daugiau oleuropeino ir hidroksitirosolio – dviejų veiksmingiausių natūralių antioksidantų.. Juos naudojame SKIN CARE gaminyje.  Odoje stimuliuojamas ląstelių atsinaujinimas ir  apsauga nuo laisvųjų radikalų. Aliejus taip pat pasižymi antibiotinėmis, priešuždegiminėmis ir imunitetą stiprinančiomis savybėmis.


2. Natūralus bičių vaškas padengia žaizdą kaip pleistras ir kompensuoja prarastą odos barjerą. Apsaugo odą nuo infekcijos ir turi drėkinančių savybių, moksliškai įrodytas jų veiksmingumas gydant žaizdas. Kitaip nei parafinas, bičių vaškas praleidžia orą ir leidžia odai kvėpuoti. Jis turi antibakterinį, priešuždegiminį ir niežulį mažinantį poveikį. Didelis vitamino A kiekis skatina naujų ląstelių augimą.

 3. Augaliniai ekstraktai veikia odą tiek iš išorės, tiek giliai iš vidaus. Be antibakterinio, priešuždegiminio ir gydančio poveikio, augaliniai ekstraktai taip pat slopina niežėjimą ir mažina tinimą. Štai todėl jie buvo naudojami gydymui ir liaudies medicinoje nuo įvairių odos ligų ir sudirgimų bei odos priežiūrai. Jie saugo ir nuo odos infekcijų bei kovoja su jomis.


Prekių palyginimas (0)


Platinum Skin Care Healing Balm - natūralus gydomasis balzamas, 40 ml

Platinum Skin Care Healing Balm - natūralus gydomasis balzamas, 40 ml

SKIN CARE balzamas yra veiksminga ir patikima priemonė tiek pirmajai pagalbai, tiek gydymui v..

17.90€

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)